RÓLAM ELÉRHETŐSÉGEK ÚJSÁGCIKKEK VELEM 1 ÚJSÁGCIKKEK VELEM 2 FÖLDRAJZ GEOGRÁFIA LINKEK FILMEK TÉRKÉPEK FELFEDEZŐK V. OSZTÁLY VI. OSZTÁLY VII. OSZTÁLY VIII. OSZTÁLY IX. OSZTÁLY SZTRÁJK KÖRNYEI ELISMERÉS KONFERENCIA KOMÁROMI FELSZÓLALÁSOM TÁVOKTATÁS

Mgr. Zoltán Horváth

TÁVOKTATÁS

Tisztelt szülők!

Kedves Tanulók!

Gyermeke az EDUPAGE - https://zshornapoton.edupage.org/ - program segítségével tanuláshoz szükséges információt, tananyagot és feladatokat kapott földrajz tantárgyból. Gyermeke jelszó segítségével juthat a feladatokhoz az iskola weboldalán való bejelentkezéssel.

Amennyiben gyermeke nem ismeri a jelszót, kérem jelezzék nekem az iskola weboldalán keresztül /ÍRJON NEKÜNK/.

A tanulók esetleges kérdéseiket az ELEARNING levelezésén keresztül tehetik fel.

Iskolánk felsős tanulói már ismerik és dolgoztak az említett programmal.

Sok sikert!

Üdvözlettel